Naše top 3 produkty

Na našem instagramu pravidelně sdílíme naše vlastní prožitky s produkty, které prodáváme. Vždy je vyzkoušíme, abychom Vám mohly zaručit kvalitu. 

V dnešním článku se podíváme na top 3 produkty, které jsou součástí naší skincare. Jsme s nimi naprosto spokojené a vřele je doporučujeme i Vám.

 

1. MERIKIT - GRAIN RICE FOAM - ČISTÍCÍ PĚNA

Čistící přípravky s rýžovým extraktem jsou základem korejské kosmetiky. Čistící pěna na pleť Merikit je výborná pro hloubkové čištění pleti. Dokáže vyčistit ucpané póry nebo smýt silný make-up. Je to naše nejoblíbenější a nejprodávanější čistící pěna. Obsahuje fermentovaná zrna, která vytváří ochranný film. Výkonný komplex hydratačních a anti-aging složek, které přispívají k hojení a omlazení pleti, mají čistící a protizánětlivý efekt. Pleť zůstává hydratovaná i po vyčištění. Nevysušuje pokožku.

2. ULTRA V IDEBENONE - SUPERLIFTINGOVÁ AMPULE NA BÁZI LIFTINGOVÝH NITÍ

Vysoce koncentrované sérum, takzvaná "zázračná zlatá kapka" byla vytvořena na principu tekutého, niťového liftingu. Pomáhá výrazně zlepšit vrásky a zajistit instatntní lifting díky obsahu 9954 ppm idebenonu, zároveň rozzáří pokožku, posiluje regeneraci a hydrataci pokožky. Obsahuje extrakt z kúry Magnolia Officinalis, COS-5COMPLEX, EGF, peptidové komplexy, zlatý extrakt a kyselinu hyaluronovou.

3. DA99 - LIFTINGOVÝ OČNÍ KRÉM NA NOC

Tento noční superliftingový oční krém proti vráskám Vás nezklame.  Poskytuje elastický liftingový efekt a zároveň hydratuje citlivé oční okolí. Obsahuje velké množství účinných látek s vysokou koncentrací, které výrazně redukují jemné i hluboké vrásky kolem očí i oční váčky. Doporučeno i na hluboké vrásky kolem úst a povislé koutky ústNejlepší oční krém na trhu

 

Které produkty jste vyzkoušeli vy? Napište nám do zpráv na našem instagramu @koreanglamour.cz