BANILA CO - CLEAN IT ZERO CLEANSING BALM PORE CLARIFYING - Korejský odličovací balzám 100 ml

Bestseller
499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

BANILA CO Clean It Zero Cleansing Balm Pore Clarifying je speciálně navržený čistící balzám pro mastnou a  aknózní pleť a rozšířené póry.  Odstraňuje make-up, přebytečný maz a jiné nečistoty, zanechávajíc vaši pleť čistou a svěží.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Speciálně pro problematickou pleť: Navržený pro pleť náchylnou k akné, pomáhá očistit pokožku od nečistot a prevence akné.

 • Odstraňuje make-up a přebytečný maz: Účinně odstraňuje make-up, přebytečný maz a nečistoty, čistí póry.

 • Čistá a svěží pleť: Zanechává pleť svěží, zbavenou make-upu a zbytků nečistot.

 • Šetrný k pokožce: Formulace je šetrná k pokožce, nezpůsobuje nadměrné vysušení.

Aktivní látky

 • Máta peprná: Obsahuje osvěžující složky, které podporují čistící efekt a uklidňují pleť.

 • Extrakt z vrbové kůry: Pomáhá redukovat přebytečný maz a čistit póry.

Jaký typ pleti

 • Mastná pleť: Tento čistící balzám je formulován tak, aby pomohl kontrolovat nadměrnou produkci oleje, což je běžný problém u mastné pleti. Díky tomu pleť zůstává matná a méně lesklá.

 • Rozšířené póry: Cleansing balzám PORE CLARIFYING obsahuje složky, které pomáhají čistit póry a redukovat jejich viditelnost. To je důležité pro lidi s problémy s rozšířenými póry, protože pomáhá vytvořit hladší povrch pleti.

 •  Aknózní pleť: Nadměrná produkce oleje může zhoršit problémy s akné. Tento produkt pomáhá kontrolovat nadměrnou mastnotu pleti, což může vést ke snížení akné. Tento produkt obsahuje složky, které mají protizánětlivé vlastnosti, což může pomoci snižovat zarudnutí a otoky spojené s akné.

Použití

Zde je popis, jak správně používat tento čisticí balzám v rámci korejské rutiny s double cleansing:

 1. První krok - čisticí balzám: Začněte s suchými rukama a suchou tváří. Vezměte malé množství produktu do dlaní.

 2. Roztavení a masáž: Teplo z rukou pomůže rozpustit čisticí balzám. Pomalu masírujte balzám do suché pokožky obličeje krouživými pohyby. Ujistěte se, že produkt se rovnoměrně rozprostírá po celé tváři, včetně očního okolí a rtů.

 3. Emulze: Přidejte trochu teplé vody na ruce a pokračujte v masáži obličeje. To pomůže emulzifikovat čisticí balzám a přeměnit ho na lehkou mléčnou texturu. Tím se dosáhne důkladného odstranění make-upu, nečistot a přebytku kožního mazu.

 4. Důkladné opláchnutí: Poté důkladně opláchněte obličej teplou vodou. Ujistěte se, že odstraníte veškerý čisticí balzám a necháte pokožku čistou a osvěženou.

 5. Druhý krok - čištění vodou: Po opláchnutí čisticího balzámu provedete druhý krok čištění vodou. Použijte svůj oblíbený čistící gel nebo pěnu a aplikujte ho na vlhkou pokožku. Jemně masírujte obličej, abyste odstranili zbylé zbytky nečistot.

 6. Opláchnutí: Důkladně opláchněte obličej čistou vodou a ujistěte se, že nezůstává žádný čistící produkt na pokožce.

Po dokončení double cleansing rutiny pokračujte v dalších krocích korejské péče o pleť, včetně tonizace, aplikace essence, séra, hydratace a ochrany slunečním filtrem.

Důležité je, že BANILA CO Clean It Zero Cleansing Balm  je prvním krokem ve vaší double cleansing rutině, který pomáhá odstranit olejové a mastné nečistoty, zatímco druhý krok s čistícím gelem nebo pěnou pomáhá odstranit vodní nečistoty a zbytky. Tímto způsobem je dosaženo důkladného a hloubkového čištění pokožky.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 17.10.2023
maximální spokojenost, moc pěkný pocit čistoty po použití BANILA CO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: