BBTAPE - FACE TAPE BEIGE - Liftingové obličejové tapy 5mx5cm

Novinka Bestseller
255 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Zvýrazněte svoji přirozenou krásu a dosáhněte dokonalého, vytvarovaného vzhledu s BBTAPE Face Tape. Tento revoluční produkt je navržen tak, aby zvedl, utáhl a předefinoval vaše obličejové rysy. Používejte pouze tapy vyrobené přímo na obličej s označením FACE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Program redukce vrásek

1. krok: Aplikujte na oblast, kterou chcete zlepšit na 2-3 hodiny každý den po dobu několika dní. Při odstraňování pásky buďte opatrní, aby nedošlo k podráždění pokožky. Po 6 dnech následuje 1 denní pauza, pokud na kůži nejsou žádné alergické reakce jako zarudnutí nebo svědění, přejděte k dalšímu kroku.

2. krok: Aplikujte každý večer na 6-8 hodin (u citlivé pleti každý večer po dobu 3 dnů na 6-8 hodin a po dobu 2 dnů pouze na 2-3 hodin). Výše popsaný proces bude pokračovat po dobu dvou týdnů. Pokud se citlivost kůže zvýší, zkraťte dobu.

3. krok: Pro následnou péči aplikujte dvakrát týdně na noc na 6-8 hodin. Tento postup opakujte každé 3 až 6 měsíců.

Pozor! Tejpování může způsobit nepříjemné pocity, kopřivku a svědění v tejpované oblasti, v takovém případě byste měli přestat používat tejp a poradit se s lékařem. Před použitím se doporučuje nalepit náplast na vnitřní stranu paže po dobu 2-3 hodin, abyste otestovali možnou kožní reakci.

Jak používat

Odstřihněte obličejovou pásku do požadované délky a tvaru. (Páska je elastická pouze v navíjeném směru, proto ji odstřihněte ve směru, ve kterém je páska navinuta).

Opatrně sloupněte uvolňovací papír tak, aby se páska k sobě nepřilepila. 

Oblast na kterou chcete pásku nalepit omyjte a osušte.

Po nalepení jemně přitlačte  teplýma rukama, aby se aktivovala vrstva lepidla. 

Pro optimální účinek doporučujeme před tejpováním provést masáž obličejových svalů.

 Odstranění pásky: Jednou rukou pomalu odstraňte pásku ve směru růstu chloupků. Druhou rukou přitom držte kůži napnutou.

Před odstraněním pásku nenavlhčete na 2-3 minuty dostatečným množstvím pleťového oleje (lze použít i olejový odličovač) a teprve po uvolnění pásky olejem začněte s odstraňováním.

Doporučená doba používání Face Tape je 2-4 hodiny denně nebo večer (před spaním). Maximální doba aplikace je max 8 hodin.

Nejcitlivější oblasti pokožky obličeje, jako jsou oči, lícní kosti a tváře, by se měly lepit pouze na 2–4 ​​hodiny, aby nedošlo k zarudnutí.

Po sejmutí tejpu se doporučuje nanést hydratační nebo regenerační krém, který vyhovuje vašemu typu pleti.

Proč používat BBTAPE Face Tape?

 • Lifting: BBTAPE Face Tape usnadňuje zvedání a předefinování vašich obličejových kontur, včetně čelisti, tváří a obočí. Dosáhněte mladistvého a tvarového vzhledu bez invazivních zákroků nebo drahých ošetření.

 • Snadné použití: Aplikace BBTAPE Face Tape je hračka. Naše podrobné pokyny vás provedou procesem a zajistí, že dosáhnete snadných a profesionálně vypadajících výsledků. 

 • Dlouhotrvající a spolehlivá: Můžete mít jistotu, že BBTAPE Face Tape je navržena tak, aby zůstala na svém místě. Poskytuje spolehlivou podporu, i při vysoce náročných aktivitách, takže můžete den či noc užívat s jistotou. Je také odolná vůči vodě a potu, což pomáhá udržet váš bezchybný vzhled.

 • Přátelská k pokožce: Zdraví a pohoda vaší pokožky jsou naším hlavním zájmem. BBTAPE Face Tape je vyrobena z hypoalergenních materiálů, které jsou vhodné pro všechny typy pokožky. Můžete ji nosit pohodlně po hodiny, aniž byste cítili nepohodlí nebo podráždění pokožky.

 • Rozšiřte svou rutinu krásy a přidejte se k nespočetnému množství lidí, kteří již objevili sílu tohoto skvělého nástroje krásy.

 • Tape se odstraňují tak, že na ně nanesete pleťový olej a necháte chvíli působit, po té opatrně odstraníte a pleť dočistíte čistícím přípravkem na pleť

Poznámka: BBTAPE Face Tape je určena pro dočasné kosmetické použití a měla by být pečlivě odstraněna podle poskytnutých pokynů. Není určena jako náhrada za profesionální lékařskou radu nebo léčbu.

Face taping pro vás není vhodný, pokud: 

 • máte zánět kůže (alergický a infekční) nebo akné
 • máte zánět v ústech
 • jste v rizikovém těhotenství
 • máte horečku
 • máte zvětšené lymfatické uzliny nebo trpíte rakovinou
 • jste po operaci
 • máte nádory neznámé etiologie
 • trpíte srdeční chorobou
 • máte těžké alergické stavy
 • trpíte zvýšenou funkcí štítné žlázy
 • máte obrnu trojklaného nervu nebo jeho větví

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: