Double clensing Korean skincare jak na správné čištění pleti

Dvojité čištění je metoda, při které si obličej čistíte dvakrát: nejprve odličovadlem na bázi oleje a poté odličovadlem na bázi vody. Pomůže odstranit odolné nečistoty, které ucpávají póry a způsobují akné a které mohou zůstat na pleti i po jednom umytí obličeje.

Výhodou dvojího čištění je, že první krok odbourá veškerý make-up, odstraní nečistoty a přebytečný maz z celého dne a vyčistí vaši pleť. Druhý čisticí přípravek se zaměří na váš konkrétní typ pleti nebo na vaše problémy. Tudíž by měl obsahovat složky, které hydratují, vyhlazují nebo exfoliují pleť a léčí akné. Provedení obou kroků zajistí, že veškeré následné ošetření a hydratace nebudou zbytečné.

 

Nejprve odstaňte makeup

Olejový čistič rozloží a odstraní přebytečný maz a olejnaté nečistoty jako je makeup, silikony a krém po opalování. Máme buď tekuté olejové odličovače VITAMIN E RASER OIL nebo tuhé - které se rozpustí v dlani GREEN TEA PURE CLEANSING BALM

 

 

Po té následuje čistící pěna nebo gel na vodní bázi

Čistič na vodní bázi do čistí Vaši pleť. Je jedno, jestli použijete pěnový nebo gelový, zálezí, co je Vám příjmnější. Vždy opláchneme teplou vodou. 

Vybírat můžete buď GELOVÝ ČISTIČ BENTON  nebo PĚNOVÝ ČISTIČ AMINO ACID

 

Váš Korean Glamour