PURITO - All CARE RECOVERY CICA-AID- léčivé náplasti na akné 51 ks

385 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

PURITO All Care Recovery Cica-Aid - Rychlá a účinná péče o problematickou pleť. Pokud hledáte rychlé řešení pro zarudnutí a záněty na pleti, PURITO All Care Recovery Cica-Aid je právě to, co potřebujete. Díky obsahu Asiaticosidu, kyseliny Madecassic a kyseliny Asiatic má tato látka vynikající účinek na uklidnění pleti. Záněty a zarudnutí jsou rychle a účinně zmírněny, což pomáhá vaší pleti získat zpět zdravý vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PURITO All Care Recovery Cica-Aid je rychlým a účinným řešením pro problematickou pleť. Díky těmto náplastem můžete rychle a snadno zklidnit záněty a zarudnutí, a to v pohodlí vašeho domova. Vaše pleť bude mít díky nim zdravý a bezchybný vzhled.

Vlastnosti

  • Rychlé uklidnění: Díky obsahu Asiaticosidu, kyseliny Madecassic a kyseliny Asiatic mají náplasti vynikající účinek na uklidnění pleti. Záněty a zarudnutí jsou rychle a efektivně zmírněny, což znamená, že pleť se rychle vrací do svého zdravého stavu.

  • Neviditelné náplasti: Díky tenčímu okraji náplastí a poloprůhlednému materiálu jsou náplasti téměř neviditelné na pleti. Můžete je nosit po celý den a nikdo si jich nevšimne.

  • Jednoduché použití: Díky nářezu na fólii můžete náplasti snadno a hygienicky aplikovat. Nemusíte se obávat sekundární kontaminace ani toho, že by se náplasti zašpinily či se roztrhaly.

  • Voděodolná přilnavost: Náplasti pevně přilnou k pleti a neodlepí se ani během mytí obličeje nebo sportovních aktivit. To zajišťuje, že zůstanou na místě a plní svou funkci.

  • Podpora hojení: Prodyšný materiál náplastí udržuje kyslík a vlhkost uvnitř, což pomáhá zabránit vysychání ran a podporuje rychlejší hojení.

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁPLASTI NA ČERNÉ TEČKY A AKNÉ
Množství: 51 ks
Typ pleti: Aknózní pleť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: